KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14808889
nr 1480 8889
Blandteknik
Viktoriia Todosiienko, Ukraina. "Unbreakable", skapad juli 2022. Signerad. Mixed media, olja och blyerts på perforerad duk, 30x30 cm, oramad. Försäljningen sker till förmån för insamling till "Good Deeds Lab" Charity Foundation
måndag 1 augusti 2022
kl 20:52:48